Odborník na vody v bazénech a jezírkách
»Domů » O nás

O nás

Společnost Proxim s.r.o.Proxim- péče o vodu v bazénech a jezírkách

  • výrobce přípravků pro úpravu vody v bazénech a vířivkách - bazénová chemie
  • výrobce enzymatických přípravků pro přírodní jezírka a nádrže
  • výrobce přípravků pro profesionální použití a pro použití v domácnostech
  • distributor chemických látek a přípravků pro průmysl

Výroba a distribuce přípravků a chemických látek je v naší společnosti certifikována dle systému ISO 9001:2015. Díky vysoké kvalitě produktů a spolehlivosti dodávek jsme se zařadili mezi důležité dodavatele v ČR, významnou část produkce již několik let úspěšně exportujeme do Německa, Rakouska, Dánska, Švýcarska, Řecka, Bulharska, na Slovensko a Ukrajinu.

 

Firma Proxim, s.r.o. je od roku 2012 členem Česko-německé hospodářské komory

 

 

 

Od roku 2012 jsou také členem Asociace bazénů a saun ČR.
Více na:http://www.abascr.cz/Default.aspx?s=clenska_zakladna&typ=firmy

 

 


Pro zvýšení komunikace a zlepšení služeb je firma Proxim členem Svazu zakládání a údržby zeleně. Toto členství pomáhá v přímém spojení, mezi firmami zabývajícími se zakládáním a údržbou bazénů, přírodních jezírek a nádrží.

 

Péče o vodu- PROXIM, odborník na úpravu vody v bazénech, jezírkách, vířivkách a welnessProxim, s.r.o. je členem SZÚZ sekce biobazénů, koupacích a okrasných jezírek.

 

 

Dr. Vodička, odborník na péči o vodu firmy ProximFirma Proxim, s.r.o. patří k odborníkům v péči o vodu. To dokládají i odborné přednášky s touto tématikou. V roce 2012 se jednatel firmy pan Ing. Jan Kroupa, Ph.D. zúčastnil těchto konferencí:

  • 07.-08.02.2012 Shromáždění členů sekce bio bazénů, koupacích a okrasných jezírek, Svaz zakládání a údržby zeleně, Téma: Úprava vody v přírodních jezírkách
  • 05.-07.06.2012 Odborné dny v Bohumíně pro členy Asociace bazénů a saun ČR, Téma: Bazénová chemie pro privátní a veřejné bazény


V případě, že byste měli zájem o účast pana Kroupy na vašich přednáškách, kontaktujte marketingové oddělení firmy na mail: drvodicka@peceovodu.cz

Firma Proxim je opravdu rodinná, na fotce vidíte 3 generace.

Rodinná firma Proxim slaví v roce 2012 významné jubileum a to 20 let na trhu.

„Jsme velmi hrdi na toto výročí, které je známkou toho, že rodinné české firmy mají na současném trhu své místo. Oslava proběhla za hojné účasti našich zaměstnanců, obchodních partnerů i spolupracujících firem, za což chceme ještě jednou poděkovat.“ Doplňuje RNDr. Jan Kroupa, CSc. ředitel a zakladatel firmy.

 

 

Více o oslavě ve fotografiích: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.377681338932891.91944.345834932117532&type=3

 

 

© PROXIM s. r. o., Všechna práva vyhrazena.

Návrh a realizace: www.mplusd.cz, www.pmmedia.cz