Odborník na vody v bazénech a jezírkách
»Domů » O projektu

O projektu

Vzhledem k tomu, že firma PROXIM s.r.o. se zabývá úpravou vody již dlouhou řadu let, rozhodli jsme se vytvořit svým rozsahem jedinečný projekt, kterým je tento web „Odborník na úpravu vody v bazénech a jezírkách“.

Málokterý odborník o sobě tvrdí , že je odborníkem, a ani my nejsme výjimkou a čím více prohlubujeme naše znalosti v oblastech úpravy vody, tím více máme pocit, že jsme na tom hůře než na počátku našeho poznání. Přesto, díky letitým zkušenostem se odvažujeme vytvořit prostor, kde budou soustředěny rady a návody pro úpravu vody v bazénech jak zahradních, tak veřejných, ve vířivkách a wellness, v jezírkách okrasných i koupacích.

Věříme, že každý uživatel zde najde to, co hledá a co ho zajímá a že zde nalezne užitečné tipy, které mu usnadní péči o jeho bazén, vířivku nebo jezírko. Pokud ne, uvítáme jakékoliv připomínky k obsahu i formě webu, abychom mohli naše úsilí zdokonalit. Přijměte tedy pozvání vašeho průvodce – Dr. Vodičky, který je připraven vám poradit s vaším konkrétním problémem.

© PROXIM s. r. o., Všechna práva vyhrazena.

Návrh a realizace: www.mplusd.cz, www.pmmedia.cz