Odborník na vody v bazénech a jezírkách
»Domů »Aktuality » Firma PROXIM slaví tento rok již 20 let své existence

Firma PROXIM slaví tento rok již 20 let své existence

Firma Proxim, výrobce a distributor chemických látek pro zahradu, domácnost i průmysl, tento rok oslavuje již 20 let své existence. Na březnové akci, pořádané k této příležitosti, byly představeny novinky pro letošní rok, inovované obaly a nový poradenský portál věnovaný především bazénové chemii.
Firma Proxim prošla v poslední době řadou změn a pro rok 2012 připravuje mnoho novinek. Jednou z nich jsou nové obaly pro stěžejní Dr. Vodička doporučuje PROXIM bazénovou chemii a bio čištění jezírek a koupacích vodproduktovou řadu Probazen v hravém moderním designu, které zákazníkům navíc zjednoduší orientaci v bazénové chemii. Kromě toho je spuštěn nový poradenský portál a také je neustále pracováno na celkovém zdokonalení komunikace se zákazníky a trhem.
V druhém čtvrtletí roku 2012 je v provozu nový portál peceovodu.cz , který odborně zodpoví jakoukoliv otázku na téma bazény, whirlpool, jezírka a výběr přípravků k ošetřování vody. Novinkou je také facebooková komunikace „Péče o vodu s Doktorem Vodičkou“, která se stane praktickým a rychlým rádcem v péči o vodu. Zákazníky zde čekají také zajímavé informace, videa, fotografie a odkazy. A jak se celý rok starat o bazén a o přírodní jezírka, to jsou náměty dvou reportáží, které budou odvysílány v TV pořadu Receptář prima nápadů.  
Cílem firmy Proxim pro letošní rok je změna pozice a vnímání firmy na trhu a také se chce více přiblížit českému zákazníkovi. Z pozice prodejce bazénové chemie se chce dostat do povědomí široké veřejnosti jako vyhledávaný odborník a poradce v péči o vodu nejen v bazénech a jezírkách, ale také jako dodavatel kvalitních a cenově dostupných produktů.
Společnost Proxim, výrobce a distributor chemických a enzymatických přípravků pro malospotřebitele i velké průmyslové podniky, patří k nejvýznamnějším českým producentům přípravků pro úpravu vody nejen v bazénech. Tyto přípravky se díky své vysoké kvalitě staly oblíbenými i u provozovatelů velkých veřejných bazénů, v lázeňských domech a u majitelů soukromých bazénů nejen u nás, ale i v řadě zemí celé Evropy.
Proxim se také věnuje výrobě enzymatických přípravků pro septiky a čistírny odpadních vod. Tyto přípravky uvítali zejména všichni majitelé domů, chat a chalup, které nejsou napojeny na veřejnou kanalizaci. Proxim patří ke spolehlivým distributorům produktů některých významných světových firem, které dodává např. velkým zpracovatelům mléka či výrobcům nealkoholických nápojů.

V případě dotazů kontaktujte:
PROXIM s.r.o.
Palackého 578
530 02 Pardubice Tel: +420 466 530 357
Fax: +420 466 531  635
E-mail: proxim@proxim-pu.cz

© PROXIM s. r. o., Všechna práva vyhrazena.

Návrh a realizace: www.mplusd.cz, www.pmmedia.cz